Shirtsponsor selectie

Verenigingsagenda

JALV
wo 20 juni 20:00 -
Schottoernooi
do 21 juni 20:00 - 23:00
AED cursus
ma 25 juni 19:00 - 22:00
Jeugdkamp
za 30 juni 17:30 - 12:00
extern feest
vr 3 aug 18:00 - 23:59
start training selectie
di 14 aug 20:30 - 22:00
bezoek Prostejov
za 18 aug 00:00 - 02:00

“SponsorKliks,

Social Partners

Inloggen

concept programma voorjaar 2018

Inmiddels hebben alle verenigingen de aanvangstijden van hun thuiswedstrijden vastgesteld.
KNKV zal eea nog controleren en daarna wordt het programma definitief.
Veel zal er waarschijnlijk niet veranderen aan het programma, zoals het er nu voor staat.
Dus, voor 99% zal dit het worden:
 
Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
31-3-2018 15:30 TOP (V) 1 DOS-WK 1 Sportpark De Bosrand VROOMSHOOP
31-3-2018 14:00 ASVD 4 DOS-WK 4 Veld ASVD DRONTEN
31-3-2018 13:00 Achilles (A) 3 DOS-WK 5 Sportcomplex Ossekoppelerhoek ALMELO
31-3-2018 12:30 DOS-WK 7 UNI 1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
31-3-2018 12:30 DOS-WK A1 NKC '51 A2 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
31-3-2018 11:45 KIOS '45 A2 DOS-WK A2 Sportpark de Dubbeltreffer SIBCULO
31-3-2018 11:30 Ons Clubje B1 DOS-WK B1 Veld Ons Clubje ENSCHEDE
31-3-2018 11:15 DOS-WK C1 DVO/Accountor C2 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
31-3-2018 11:15 DOS-WK C2 Centrum C1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
31-3-2018 10:30 Korvesta D1 DOS-WK D2 Sportpark De Pampert COEVORDEN
31-3-2018 10:00 DOS-WK D1 TOP (V) D1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
31-3-2018 10:30 Olympia '22 E2 DOS-WK E1 Sportpark De Wildbaan BORCULO
31-3-2018 9:30 Olympia '22 F1 DOS-WK F1 Sportpark De Wildbaan BORCULO
           
1-4-2018 11:30 DOS-WK 3 ZKC '19 2 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
1-4-2018 12:15 Apeldoorn 4 DOS-WK 6 Sportpark Orderbos APELDOORN
           
8-4-2018 11:30 DOS-WK 3 SIOS (W) 2 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
           
14-4-2018 15:30 DOS-WK 1 Elburg 1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
14-4-2018 14:00 DOS-WK 2 ROG 3 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
14-4-2018 17:00 DOS-WK 4 KVZ 4 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
14-4-2018 12:30 DOS-WK 5 Amicitia 4 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
14-4-2018 14:00 Juventa 5 DOS-WK 7 Sportpark Kruserbrink HARDENBERG
14-4-2018 14:00 Rigtersbleek/Cottus A1 DOS-WK A1 Rigtersbleekcomplex ENSCHEDE
14-4-2018 12:30 DOS-WK A2 SDO (W) A1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
14-4-2018 11:15 DOS-WK B1 Amicitia B2 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
14-4-2018 11:00 Rheko C1 DOS-WK C1 Sportcomplex IJsselsingel RHEDEN
14-4-2018 11:00 Amicitia C2 DOS-WK C2 Sportpark Het Midden VRIEZENVEEN
14-4-2018 12:00 Blauw Zwart D1 DOS-WK D1 Sportpark 't Lageveld WIERDEN
14-4-2018 11:15 DOS-WK D2 HKC (He) D2 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
14-4-2018 10:00 DOS-WK E1 NKC '51 E4 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
14-4-2018 10:00 DOS-WK F1 Devinco F1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
           
15-4-2018 11:30 DOS-WK 3 Hoogkerk 3 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
15-4-2018 11:00 DOS-WK 6 Rigtersbleek/Cottus 4 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
           
21-4-2018 15:30 Hellas '63 1 DOS-WK 1 Sportpark De Wiltsangh NUNSPEET
21-4-2018 12:30 Sparta (Zw) 3 DOS-WK 2 Stadshagen ZWOLLE
21-4-2018 14:00 Blauw Zwart 2 DOS-WK 4 Sportpark 't Lageveld WIERDEN
21-4-2018 14:00 DOS-WK 5 Centrum 1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
21-4-2018 15:30 NKC '51 4 DOS-WK 7 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
21-4-2018 12:45 KIOS '45 A1 DOS-WK A1 Sportpark de Dubbeltreffer SIBCULO
21-4-2018 14:00 DOS-WK A2 UNI A1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
21-4-2018 12:30 DOS-WK B1 HKC (He) B1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
21-4-2018 11:15 DOS-WK C1 Devinco C1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
21-4-2018 10:00 KIOS '45 C1 DOS-WK C2 Sportpark de Dubbeltreffer SIBCULO
21-4-2018 11:15 DOS-WK D1 Amicitia D2 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
21-4-2018 9:30 AKC (Al) D1 DOS-WK D2 Sportcomplex Het Sportpark ALMELO
21-4-2018 10:00 DOS-WK E1 KVZ E4 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
21-4-2018 10:00 DOS-WK F1 Achilles (A) F1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
           
22-4-2018 13:00 Rodenburg 2 DOS-WK 3 Sportpark Rodenburg LEEK
22-4-2018 10:30 AKC (Al) 4 DOS-WK 6 Sportcomplex Het Sportpark ALMELO
           
28-4-2018 15:30 DOS-WK 1 Dindoa 1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
28-4-2018 14:00 DOS-WK 2 Oranje Zwart 2 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
28-4-2018 17:00 DOS-WK 4 SKF 5 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
           
12-5-2018 15:30 DOS-WK 1 DTG 1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
12-5-2018 14:00 DOS-WK 2 EKC 2000 2 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
12-5-2018 17:00 DOS-WK 4 Unitas/Perspectief 5 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
12-5-2018 14:55 Centrum 1 DOS-WK 5 Veld Centrum DE KRIM
12-5-2018 12:30 DOS-WK 7 NKC '51 4 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
12-5-2018 12:30 DOS-WK A1 KIOS '45 A1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
12-5-2018 12:50 UNI A1 DOS-WK A2 Sportpark De Polderhoek KLOOSTERHAAR
12-5-2018 12:00 HKC (He) B1 DOS-WK B1 Sportterrein 't Wilbert HENGELO OV
12-5-2018 11:00 Devinco C1 DOS-WK C1 Sportpark Rielerenk DEVENTER
12-5-2018 10:00 DOS-WK C2 KIOS '45 C1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
12-5-2018 11:15 DOS-WK D2 AKC (Al) D1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
12-5-2018 10:00 KVZ E4 DOS-WK E1 Sportcomplex Zuidveen ZUTPHEN
12-5-2018 10:30 Achilles (A) F1 DOS-WK F1 Sportcomplex Ossekoppelerhoek ALMELO
           
13-5-2018 11:30 DOS-WK 3 AVO 3 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
13-5-2018 11:00 DOS-WK 6 AKC (Al) 4 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
           
26-5-2018 15:30 Exakwa 1 DOS-WK 1 Sportpark Langezand LELYSTAD
26-5-2018 16:30 Wageningen 4 DOS-WK 2 Dolderstraat WAGENINGEN
26-5-2018 14:00 SDO (W) 2 DOS-WK 4 Veld SDO(w) WESTERHAAR-VRIEZENV WIJK
26-5-2018 12:30 DOS-WK 5 Achilles (A) 3 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
26-5-2018 14:30 UNI 1 DOS-WK 7 Sportpark De Polderhoek KLOOSTERHAAR
26-5-2018 12:00 NKC '51 A2 DOS-WK A1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
26-5-2018 12:30 DOS-WK A2 KIOS '45 A2 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
26-5-2018 11:15 DOS-WK B1 Ons Clubje B1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
26-5-2018 10:15 DVO/Accountor C2 DOS-WK C1 Sportpark De Eikelhof BENNEKOM
26-5-2018 12:20 Centrum C1 DOS-WK C2 Veld Centrum DE KRIM
26-5-2018 10:15 TOP (V) D1 DOS-WK D1 Sportpark De Bosrand VROOMSHOOP
26-5-2018 11:15 DOS-WK D2 Korvesta D1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
26-5-2018 10:00 DOS-WK E1 Olympia '22 E2 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
26-5-2018 10:00 DOS-WK F1 Olympia '22 F1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
           
27-5-2018 13:00 OWK 2 DOS-WK 3 Sportpark Oostwold OOSTWOLD GEM LEEK
27-5-2018 11:00 DOS-WK 6 Apeldoorn 4 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
           
2-6-2018 15:30 DOS-WK 1 Rood-Wit 1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
2-6-2018 14:00 DOS-WK 2 De Parabool 2 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
2-6-2018 12:30 DOS-WK 3     
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4
Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
2-6-2018 17:00 DOS-WK 4 Rigtersbleek/Cottus 3 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
2-6-2018 14:00 Amicitia 4 DOS-WK 5 Sportpark Het Midden VRIEZENVEEN
2-6-2018 15:30 DOS-WK 7 Juventa 5 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
2-6-2018 12:30 DOS-WK A1 Rigtersbleek/Cottus A1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
2-6-2018 12:30 SDO (W) A1 DOS-WK A2 Veld SDO(w) WESTERHAAR-VRIEZENV WIJK
2-6-2018 11:15 Amicitia B2 DOS-WK B1 Sportpark Het Midden VRIEZENVEEN
2-6-2018 11:15 DOS-WK C1 Rheko C1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
2-6-2018 10:00 DOS-WK C2 Amicitia C2 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
2-6-2018 10:00 DOS-WK D1 Blauw Zwart D1 Sportpark Wesselerbrink-noord ENSCHEDE
2-6-2018 10:00 HKC (He) D2 DOS-WK D2 Sportterrein 't Wilbert HENGELO OV
2-6-2018 9:30 NKC '51 E4 DOS-WK E1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
2-6-2018 10:45 Devinco F1 DOS-WK F1 Sportpark Rielerenk DEVENTER
           
3-6-2018 11:00 Rigtersbleek/Cottus 4 DOS-WK 6 Rigtersbleekcomplex ENSCHEDE
           
9-6-2018 10:00 Amicitia D2 DOS-WK D1 Sportpark Het Midden VRIEZENVEEN

Interesse in DOS-WK?

Ledenwerving

Korfballen doe je bij DOS-WK

Korfballen doe je bij DOS-WK

Het seizoen zit er zo goed als op en de eerste nieuwe aanmeldingen bij de senioren en bij de jeugd zijn al weer binnen. – Vind jij het ook leuk om aan te haken, recreatief of sportief? – Ben je net in Enschede k... Lees meer

Korfbal

Nr. 944

Nr. 944

Goed, nog eentje dan. Het wordt – snel geturfd – artikel nummer 944. En dan heb ik de mededelingen op de website en in de voormalige nieuwsbrieven gemakshalve maar niet meegeteld.  Artikelen van Jeugdzaken / Sector ... Lees meer

Jeugdsponsor

Avatarz

Van de bestuurstafel

JALV 20 juni 2018

JALV 20 juni 2018

Convocatie Jaarlijkse Algemene Leden Vergadering woensdag 20 juni 2018   Het bestuur van DOS-WK nodigt alle leden en ouders van jeugdleden uit voor haar JALV op woensdag 20 juni 2018, aanvang 20:00 uur in het cl... Lees meer

Aankondigingen

seizoensafsluiting 2 juni

seizoensafsluiting 2 juni

Zaterdag 2 juni is de laatste officiele wedstrijddag van het seizoen en dat willen we natuurlijk met zijn allen goed afsluiten! ✨ (er zijn overigens nog wel wat inhaalwedst... Lees meer
Activiteitenkalender 2017/2018

Activiteitenkalender 2017/2018

De activiteitenkalender voor dit seizoen is weer bijgewerkt. Noteer dus vast de data die voor jou van toepassing zijn! Jaarkalender activiteiten 2017-2018 versie 4 Lees meer